Oferta skupu

Skup samochodów w Opolu skupuje samochody osobowe i dostawcze. Szybki kontakt, dogodne warunki.
Wystarczy przesłać dane pojazdu.
Nasz pracownik skontaktuje się podając cenę odkupu.
Wypełnij formularz. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Doświadczenie pokazało, że nasze stawki są nawyższe.
Płacimy więcej niż auto komis, czy auto salon nowych aut.
Kupujemy wszystkie modele samochodów, ale najwyższe stawki cenowe płacimy za auta nie starsze niż 12 lat.
Im ładniejsze auto tym cena wyższa!

Kupię auto

Kupię Twoje auto tak reklamują się firmy motoryzacyjne. Sprzedaż od ręki w każdym auto komisie nie jest możliwa. Jak wiemy, aktualnie, w dobie kryzysu, nie jest to proste. Komisy nie kupują samochodów za gotówkę, do każdej operacji podchodzą z dużą ostrożnością, dosłownie obracają kilka razy, jedną wydaną złotówkę.

Chciałbyś bez problemu sprzedać swoje auto, bez wydania kasy na aukcje w specjalnych portalach motoryzacyjnych, bez jeżdżenia i tym samym marnowania czasu na wszelkiego rodzaju giełdach? Dzięki naszej firmie jest to możliwe. My kupimy każdy samochód – wypłacając daną kwotę na miejscu i od ręki.

Dlaczego warto współpracować z firmą "skup samochodów opole" ?
Ponieważ nie działamy w pojedynkę, jesteśmy dużym zespołem. Reprezentujemy, wszystkie duże komisy oraz autoskupy samochodów z terenu całego ktaju, dzięki czemu dostajesz najwyższe ceny, zgodność z polskim i unijnym prawem a także zadowolenie i terminowość.

Działamy już od ponad dwudziestu lat w branży motoryzacyjnej wyrobiliśmy sobie odpowiednie kontakty oraz potężną baze. Dzięki tym specjalizacjom, swoim klientom prezentujemy najbardziej konkurencyjne warunki spośród firm w naszej branży.
Najważniejsze, wszystkie operacje są bezpieczne i w pełni legalne. Naszym zadaniem jest, by praca z nami, była dla Ciebie prawdziwą satysfakcją. Na wzgląd, że jesteśmy pasjonatami motoryzacji, do każdej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, badając indywidualne potrzeby konsumenta.

Skup samochodów z Opola to firma z tradycją.